Продукція > JAE ELECTRONICS > WR-80P-HF-HD-A1E
WR-80P-HF-HD-A1E
WR-80P-HF-HD-A1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 80POS R/A SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 80
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.185" (4.70mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 80POS R/A SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 80, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.185" (4.70mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-80P-HF-HD-A1E WR-80P-HF-HD-A1E Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 80p plug SMT 3mm height