WR-80PB-VF50-N1
WR-80PB-VF50-N1 JAE Electronics
?topics_id=67059&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 80P Plug Vertical 0.5mm SMD
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 80POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Strip, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.157" (4.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 5.5mm, 8mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-80PB-VF50-N1 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=67059&ext_no=06&index=0&_lang=en Description: CONN PLUG 80POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Strip
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.157" (4.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 5.5mm, 8mm