Продукція > JAE ELECTRONICS > WR-FL50P-HF-HD-A1E
WR-FL50P-HF-HD-A1E JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ100370.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 30POS STR SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors SMTPlug .5mmCP 50pos.
Інші пропозиції WR-FL50P-HF-HD-A1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-FL50P-HF-HD-A1E WR-FL50P-HF-HD-A1E Виробник : JAE Electronics JAEIS00837_1-2550072.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors SMTPlug .5mmCP 50pos