Продукція > JAE ELECTRONICS > WR-L30PB-HF-HD-A1E
WR-L30PB-HF-HD-A1E JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 30POS STR SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors Pin, 30pos.
Інші пропозиції WR-L30PB-HF-HD-A1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-L30PB-HF-HD-A1E WR-L30PB-HF-HD-A1E Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Pin, 30pos