Продукція > JAE ELECTRONICS > WR-L40PB-VF50-N1
WR-L40PB-VF50-N1 JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ100443.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 40POS STR SMD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors Straight Pin, 40pos.
Інші пропозиції WR-L40PB-VF50-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-L40PB-VF50-N1 WR-L40PB-VF50-N1 Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Straight Pin, 40pos