WR-L40S-VF-N1 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 40POS STR SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors Straight Sckt 40pos.
Інші пропозиції WR-L40S-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-L40S-VF-N1 WR-L40S-VF-N1 Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Straight Sckt 40pos