WR-L50S-VF-N1 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 50POS STR SMD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors Straight Sckt 50pos.
Інші пропозиції WR-L50S-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-L50S-VF-N1 WR-L50S-VF-N1 Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Straight Sckt 50pos