Продукція > ROYALOHM > WR121WJ0121T5E
WR121WJ0121T5E Royalohm
6.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC WR12 (0612) 1W 5% T/R-5000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0612; 120Ω; 1W; ±5%; WR12; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0612, Case - mm: 1632, Resistance: 120Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: WR12, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Інші пропозиції WR121WJ0121T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR121WJ0121T5E Виробник : ROYALOHM wr-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0612; 120Ω; 1W; ±5%; WR12; 200V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0612
Case - mm: 1632
Resistance: 120Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: WR12
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C