WR20W3R92FTL
WR20W3R92FTL Walsin Technology Corporation
asc_wr18-20-25x.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2010 3.92 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук