WR20X103JTL
WR20X103JTL Walsin Technology Corporation
asc_wr18-20-25x.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2010 10K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук