WR25X152 JTL
WR25X152 JTL Walsin Technology Corporation
ASC_WR18-20-25X.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 1.5K OHM 5% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 1.5 kOhms
Написати відгук
Description: RES 1.5K OHM 5% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 1.5 kOhms.