WR404140A1278G4100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
doc?20128
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: WR4 1R27 2% A1
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.27 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WR4 1R27 2% A1, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.27 Ohms.