Продукція > VISHAY > WR506170A1002J5100
WR506170A1002J5100 VISHAY
65.pdf
Виробник: VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 10kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø6x16.5mm; 1000pcs.
Mounting: THT
Operating temperature: -55...200°C
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø6x16.5mm
Operating voltage: 750V
Power: 3W
Resistance: 10kΩ
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Quantity in set/package: 1000pcs.
Type of resistor: metal oxide
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 10kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø6x16.5mm; 1000pcs., Mounting: THT, Operating temperature: -55...200°C, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø6x16.5mm, Operating voltage: 750V, Power: 3W, Resistance: 10kΩ, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Quantity in set/package: 1000pcs., Type of resistor: metal oxide.