Продукція > VISHAY / DRALORIC > WR506170A6800J5100
WR506170A6800J5100
WR506170A6800J5100 Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Metal Oxide Resistors WR5 680R 5% A1
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 680Ω; 3W; ±5%; 750V; 16.5x6mm; -55÷200°C, Mounting: THT, Operating temperature: -55...200°C, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 16.5x6mm, Operating voltage: 750V, Power: 3W, Resistance: 680Ω, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Quantity in set/package: 1000pcs., Type of resistor: metal oxide.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR506170A6800J5100 Виробник : VISHAY 65.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 680Ω; 3W; ±5%; 750V; 16.5x6mm; -55÷200°C
Mounting: THT
Operating temperature: -55...200°C
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 16.5x6mm
Operating voltage: 750V
Power: 3W
Resistance: 680Ω
Temperature coefficient: 200ppm/°C