Продукція > GLOBTEK, INC. > WR9QG2667CCPNNAR6B
WR9QG2667CCPNNAR6B
WR9QG2667CCPNNAR6B GlobTek, Inc.
?id=01t0c000008kpkU
Виробник: GlobTek, Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 40W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.71" L x 2.91" W x 1.39" H (43.5mm x 74.0mm x 35.3mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.66A
Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Standard Number: 1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 40W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.71" L x 2.91" W x 1.39" H (43.5mm x 74.0mm x 35.3mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.66A, Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Standard Number: 1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1.