Продукція > HENLV POWER > WRAD110S05ZB-150W
WRAD110S05ZB-150W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 150W
Packaging: Case
Part Status: Active
Voltage - Input (Max): 150V
Voltage - Input (Min): 70V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 150W, Packaging: Case, Part Status: Active, Voltage - Input (Max): 150V, Voltage - Input (Min): 70V.