Продукція > HENLV POWER > WRAD110S24-150W
WRAD110S24-150W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 150W
Packaging: Case
Type: Isolated Module
Voltage - Input (Max): 150V
Efficiency: 80 ~ 88%
Voltage - Input (Min): 60V
Voltage - Output 1: 24V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 150W, Packaging: Case, Type: Isolated Module, Voltage - Input (Max): 150V, Efficiency: 80 ~ 88%, Voltage - Input (Min): 60V, Voltage - Output 1: 24V.