Продукція > HENLV POWER > WRAD24S12ZB-150W
WRAD24S12ZB-150W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 150W
Packaging: Case
Voltage - Input (Max): 36V
Voltage - Input (Min): 18V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 150W, Packaging: Case, Voltage - Input (Max): 36V, Voltage - Input (Min): 18V, Part Status: Active.