Продукція > HENLV POWER > WRD05S12ZDK-10W
WRD05S12ZDK-10W HenLv Power
fd89da814a13039f3bffff5fa5a96099.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 10W
Packaging: Case
Power (Watts): 10W
Size / Dimension: 2.99" L x 1.29" W x 1.00" H (76.0mm x 31.5mm x 25.1mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 9V
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Isolation: 1500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 10W, Packaging: Case, Power (Watts): 10W, Size / Dimension: 2.99" L x 1.29" W x 1.00" H (76.0mm x 31.5mm x 25.1mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 9V, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Isolation: 1500 V.