Продукція > HENLV POWER > WRD110S05ZDK-15W
WRD110S05ZDK-15W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 15W
Power (Watts): 15W
Packaging: Case
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 150V
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 70V
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1500 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15W, Power (Watts): 15W, Packaging: Case, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 150V, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 70V, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1500 V.