WRD110S12-40W HenLv Power
fda2e17b99d85e87e082df64fdf408c0.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 40W
Packaging: Case
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.49" H (50.8mm x 25.4mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 150V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 3.3A
Voltage - Input (Min): 70V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 40W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.49" H (50.8mm x 25.4mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 150V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 3.3A, Voltage - Input (Min): 70V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1.