WRD110S24-50W HenLv Power
bfcc7120bfbff47c49892d3deac61893.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 50W
Packaging: Case
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.49" H (50.8mm x 25.4mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 150V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 830mA, 830mA
Voltage - Input (Min): 70V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 50W, Packaging: Case, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.49" H (50.8mm x 25.4mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 150V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 830mA, 830mA, Voltage - Input (Min): 70V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.