WRD12S05-200W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 200W
Features: Heat Sink
Packaging: Case
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 40A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 200W, Features: Heat Sink, Packaging: Case, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 40A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1.