Продукція > HENLV POWER > WRD12S24-20WH2
WRD12S24-20WH2 HenLv Power
ccbdbdaee62a21299097ce0e1d024bd0.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 20W
Packaging: Case
Package / Case: 11-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 20W, Packaging: Case, Package / Case: 11-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1500 V.