WRD24012-15W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 15W
Packaging: Case
Type: Isolated Module
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80 ~ 88%
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15W, Packaging: Case, Type: Isolated Module, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 80 ~ 88%, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V.