Продукція > HENLV POWER > WRD24S12ZDK-10W
WRD24S12ZDK-10W HenLv Power
fd89da814a13039f3bffff5fa5a96099.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 10W
Packaging: Case
Voltage - Input (Max): 36V
Voltage - Input (Min): 18V
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 10W, Packaging: Case, Voltage - Input (Max): 36V, Voltage - Input (Min): 18V, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1500 V.