Продукція > HENLV POWER > WRD48S05ZB-50W
WRD48S05ZB-50W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 50W
Power (Watts): 50W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.86" L x 2.06" W x 0.92" H (98.0mm x 52.3mm x 23.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 72V
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 50W, Power (Watts): 50W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.86" L x 2.06" W x 0.92" H (98.0mm x 52.3mm x 23.3mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 72V, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1500 V.