WRD48S12-80W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 80W
Packaging: Case
Package / Case: 13-DIP Module
Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 0.57" H (76.2mm x 76.2mm x 14.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 6.666A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 80 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 80W, Packaging: Case, Package / Case: 13-DIP Module, Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 0.57" H (76.2mm x 76.2mm x 14.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 6.666A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 80 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.