WRD48S15-10W HenLv Power
1600919314377087.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 10W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 660mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 10W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 660mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.