WRD48S24-40W HenLv Power
fda2e17b99d85e87e082df64fdf408c0.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 40W
Packaging: Case
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.49" H (50.8mm x 25.4mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 1.66A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 40W, Packaging: Case, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.49" H (50.8mm x 25.4mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 1.66A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.