WRE1205S-3WR2
WRE1205S-3WR2 Mornsun America, LLC
WRE0505S-3WR2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Features: Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 300mA, 300mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Features: Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 300mA, 300mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1.