WRFD05S12-20W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 20W
Packaging: Case
Package / Case: 6-DIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1.666A
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 20W, Packaging: Case, Package / Case: 6-DIP Module, Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1.666A, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.