WRFD05S12-6W HenLv Power
1600919314377087.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 497 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.