WRFD12D24-6W HenLv Power
1600919314377087.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 6W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 6W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.