Продукція > HENLV POWER > WRFD12S05ZDK-10W
WRFD12S05ZDK-10W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 10W
Packaging: Case
Voltage - Input (Max): 18V
Voltage - Input (Min): 9V
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 10W, Packaging: Case, Voltage - Input (Max): 18V, Voltage - Input (Min): 9V, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1500 V.