WRFD24S24-10W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 10W
Packaging: Case
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 417mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 10W, Packaging: Case, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 417mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.