Продукція > RADPOL > WRJDA195290011003KC1
WRJDA195290011003KC1 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Heat Shrink Tubes
Description: Heat shrink sleeve; glued; 195mm; L: 1000mm; black; polyolefine
Length: 1m
Material: polyolefine
Version: glued
Shrinkage temperature: 120°C
Type of cable accessories: heat shrink sleeve
Operating temperature: -15...125°C
Thickness: 2.5mm
Diameter after shrinking: 90mm
Min. diameter before shrinking: 195mm
Colour: black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heat Shrink Tubes, Description: Heat shrink sleeve; glued; 195mm; L: 1000mm; black; polyolefine, Length: 1m, Material: polyolefine, Version: glued, Shrinkage temperature: 120°C, Type of cable accessories: heat shrink sleeve, Operating temperature: -15...125°C, Thickness: 2.5mm, Diameter after shrinking: 90mm, Min. diameter before shrinking: 195mm, Colour: black.