WRM0204C-12RFI
WRM0204C-12RFI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710714.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-12RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 12 ohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 12ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 50ppm/C
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-12RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 12 ohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW, tariffCode: 85339000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 12ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 50ppm/C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції WRM0204C-12RFI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204C-12RFI WRM0204C-12RFI Виробник : Welwyn Components / TT Electronics WRM-1152831.pdf MELF Resistors 12 ohm 1% 50ppm AEC-Q200