WRM0204C-160RFI
WRM0204C-160RFI TT Electronics/Welwyn
WRM.pdf
Виробник: TT Electronics/Welwyn
Description: RES SMD 160 OHM 1% 1/4W 0204
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: MELF, 0204
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" Dia x 0.146" L (1.55mm x 3.70mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0204
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Resistance: 160 Ohms
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 160 OHM 1% 1/4W 0204, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: MELF, 0204, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" Dia x 0.146" L (1.55mm x 3.70mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0204, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Resistance: 160 Ohms.