WRS12S05-6W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 6W
Packaging: Case
Package / Case: 8-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Current - Output (Max): 1.2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 6W, Packaging: Case, Package / Case: 8-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Current - Output (Max): 1.2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1.