WRS12S24-2W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 2W
Packaging: Case
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 2 W
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1.