WRX5000-SM2
WRX5000-SM2 Optix America
WRX5000-SMMM-OTDR.pdf
Виробник: Optix America
Description: OTDR, SM + MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 8.46" L x 6.30" W x 1.97" H (215.0mm x 160.0mm x 50.0mm)
Type: Reflectometer
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OTDR, SM + MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 8.46" L x 6.30" W x 1.97" H (215.0mm x 160.0mm x 50.0mm), Type: Reflectometer, Part Status: Active.