Продукція > VISHAY / DALE > WSC00023K010FTA
WSC00023K010FTA
WSC00023K010FTA Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - SMD 3.1K OHM 1% 2W 20PPM
на замовлення 1073 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Wirewound 4527 3.01K Ohm 1% 2W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSC00023K010FTA WSC00023K010FTA Виробник : Vishay wscwsn.pdf Res Wirewound 4527 3.01K Ohm 1% 2W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200