WSC0122R000FEA
WSC0122R000FEA Vishay / Dale
wscwsn-1762128.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - SMD 1/2watt 2ohms 1%
на замовлення 5105 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2 OHM 1% 1/2W 2012, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 2012 J-Lead, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2012, Height - Seated (Max): 0.111" (2.82mm), Part Status: Active, Resistance: 2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSC01/22R000FEA WSC01/22R000FEA Виробник : Vishay Dale wscwsn.pdf Description: RES SMD 2 OHM 1% 1/2W 2012
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2012 J-Lead
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2012
Height - Seated (Max): 0.111" (2.82mm)
Part Status: Active
Resistance: 2 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
WSC01\22R000FEA WSC01\22R000FEA Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - SMD 1/2watt 2ohms 1%
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2012 J-Lead
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2012
Part Status: Active
Resistance: 2 Ohms