Продукція > VISHAY DALE > WSHM2818R0250FEK
WSHM2818R0250FEK
WSHM2818R0250FEK Vishay Dale
_wshm2818_vmn-pt0284.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.025 OHM 1% 7W 2818
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Resistance: 25 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.025 OHM 1% 7W 2818, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Resistance: 25 mOhms.