Продукція > VISHAY DALE > WSHM2818R0660FEK
WSHM2818R0660FEK
WSHM2818R0660FEK Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.066 OHM 1% 7W 2818
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 66 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.066 OHM 1% 7W 2818, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Resistance: 66 mOhms.