Продукція > VISHAY DALE > WSL0603R0330DEA18
WSL0603R0330DEA18 Vishay Dale
wslhigh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.033 OHM 0.5% 1/5W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Resistance: 33 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.033 OHM 0.5% 1/5W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm), Resistance: 33 mOhms.