Продукція > VISHAY / DALE > WSL0805R1200FEA
WSL0805R1200FEA
WSL0805R1200FEA Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 1/8watt .12ohms 1%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal strip; current shunt,sensing; SMD; 0805; 120mΩ, Type of resistor: metal strip, Kind of resistor: current shunt; sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.12Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -65...170°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R1200FEA Виробник : VISHAY wsl-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal strip; current shunt,sensing; SMD; 0805; 120mΩ
Type of resistor: metal strip
Kind of resistor: current shunt; sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.12Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -65...170°C