Продукція > IGUS > WSM-0405-10
WSM-0405-10
WSM-0405-10 IGUS
iglidur-W300-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 5.5mm; Øint: 4mm; L: 10mm; yellow
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 5.5mm
Internal diameter: 4mm
Length: 10mm
Material: iglidur® W300
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...90°C
Shore hardness: 77
Kind of Bearing: slide
на замовлення 43 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 5.5mm; Øint: 4mm; L: 10mm; yellow, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 5.5mm, Internal diameter: 4mm, Length: 10mm, Material: iglidur® W300, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...90°C, Shore hardness: 77, Kind of Bearing: slide.