WSM11000FLF
WSM11000FLF IRC (TT electronics)
obsolete-wsm1.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 100 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук